KVÍZ: Co možná nevíte o českých populárních osobnostech?

Připravili jsme pro vás kvíz, ve kterém se dozvíte, co na sebe v rozhovorech prozradily populární české osobnosti v pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka, který vysílá Český rozhlas Zlín každou sobotu od 15 hodin.

Čtěte také

Pořad Na pohovce Jožky Kubáníka – to je hodinka plná příjemného povídání se zajímavými hosty. Ty zve herec a moderátor Jožka Kubáník "na rozhlasovou pohovku" a probírají téma, které vždy uvádí vlastním tematickým fejetonem. Jeho hosté při pohodovém povídání na sebe nebo své blízké občas ledacos prozradí. Jako třeba Josef Dvořák, Táňa Pauhofová, Michaela Kudláčková, Marie Šimsová, Vladimír Kořen, Václav Kopta, Ondřej Sokol, Pokáč, Mirai Navrátil nebo Václav Noid Bárta.

Nabízíme vám tedy nejen záznamy rozhovorů (najdete je po rozkliknutí jména vybraného hosta v předchozím odstavci), ale i malý kvíz, ve kterém si můžete tipnout a následně se i dozvíte, co zajímavého na sebe někteří hosté prozradili.

Všechny hosty a rozhovory z pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka najdete i na webu https://rozhl.as/Kubanik nebo v podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.

autoři: Jožka Kubáník , Český rozhlas Zlín
Spustit audio

Související