Na pohovce Jožky Kubáníka

Od února 2021 můžete slýchávat ve vysílání Českého rozhlasu Zlín moderátora Jožku Kubáníka. Moderuje pořad Vesele i Vážně o Víkendu. A nejen to. Pokaždé pro vás připravuje hodinku plnou povídání se zajímavými hosty, které zve "na rozhlasovou pohovku" a probírají téma, které vždy uvádí vlastním tematickým fejetonem.

Vždycky jsem obdivoval Český rozhlas, tajně jsem si přál patřit do jeho týmu a povídat si se zajímavými hosty. Tento sen se mi splnil.

Od února jsme si povídali už se spoustou zajímavých hostů. Těmi byli například ředitel Českého rozhlasu René Zavoral, Jan Čenský, Lucie Bílá, Simona Stašová, Jiří Lábus, Jan Pirk, Ladislav Špaček, Radkin Honzák a desítky dalších.

Budu rád, když budete se mnou i u příštích vysílání, ve kterých se můžete těšit na další výjimečné hosty i zajímavá témata: pravidelně vždy v sobotu od 15 hodin.

Další pořad Na pohovce Jožky Kubáníka vysíláme v sobotu 22. ledna 2022 od 15 hodin. Tentokrát bude o ZOO.

Prvním hostem bude vedoucí marketingu zlínské ZOO Romana Mikešová, dalším pak herec, moderátor a kreativní producent Ivan Vodochodský, který nás vezme do zákulisí natáčení seriálu ZOO, který právě startuje na televizních obrazovkách.

Těší se na vás i Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti vystudoval zlínskou Vyšší odbornou školu umění, dramatický ateliér. Působil v Městském divadle Zlín a od roku 1999 je v angažmá Slováckého divadla, kde působí také jako tiskový mluvčí. Je držitelem herecké ceny Největší z Pierotů. Moderuje uherskohradišťskou Letní filmovou školu. V roce 2019 napsal knihu Poslední deník Květy Fialové, v roce 2000 mu pak vyšel román Herec.

O sobě říká: hraju divadlo, točím v televizi, píšu, moderuju a dělám spousty dalších věcí, které mě zrovna baví. Taky miluju Paříž, horkou vanu, rodinu a přátele, bramboráky a bílou čokoládu.

 

Vysíláme na frekvencích
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

Jednotlivé pořady

Stránky