Na pohovce Jožky Kubáníka

Od února 2021 můžete slýchávat ve vysílání Českého rozhlasu Zlín moderátora Jožku Kubáníka. Moderuje pořad Vesele i Vážně o Víkendu. A nejen to. Pokaždé pro vás připravuje hodinku plnou povídání se zajímavými hosty, které zve "na rozhlasovou pohovku" a probírají téma, které vždy uvádí vlastním tematickým fejetonem.

Vždycky jsem obdivoval Český rozhlas, tajně jsem si přál patřit do jeho týmu a povídat si se zajímavými hosty. Tento sen se mi splnil v únoru 2021 a od té doby vám tak mohu nabízet rozhovory s mnoha osobnostmi nejen z showbusinessu.

Budu rád, když budete se mnou i u příštích vysílání, ve kterých se můžete těšit na další výjimečné hosty i zajímavá témata: pravidelně vždy v sobotu od 15 hodin.

V sobotu 1. října si budeme povídat o mapách. Turistickými mapami nás provede Tereza Novotná, s Lukášem Hejlíkem pak nahlédneme do jeho unikátní gastromapy.

Společně se těšíme i na Vás.

Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti vystudoval zlínskou Vyšší odbornou školu umění, dramatický ateliér. Působil v Městském divadle Zlín a od roku 1999 je v angažmá Slováckého divadla, kde působí také jako tiskový mluvčí. Je držitelem herecké ceny Největší z Pierotů. Moderuje uherskohradišťskou Letní filmovou školu. V roce 2019 napsal knihu Poslední deník Květy Fialové, v roce 2000 mu pak vyšel román Herec.

O sobě říká: hraju divadlo, točím v televizi, píšu, moderuju a dělám spousty dalších věcí, které mě zrovna baví. Taky miluju Paříž, horkou vanu, rodinu a přátele, bramboráky a bílou čokoládu.

 

Vysíláme na frekvencích
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

Jednotlivé pořady

Stránky