Na pohovce Jožky Kubáníka

Od února 2021 můžete slýchávat ve vysílání Českého rozhlasu Zlín moderátora Jožku Kubáníka. Moderuje pořad Vesele i Vážně o Víkendu. A nejen to. Pokaždé pro vás připravuje hodinku plnou povídání se zajímavými hosty, které zve "na rozhlasovou pohovku" a probírají téma, které vždy uvádí vlastním tematickým fejetonem.

Vždycky jsem obdivoval Český rozhlas, tajně jsem si přál patřit do jeho týmu a povídat si se zajímavými hosty. Tento sen se mi splnil v únoru 2021 a od té doby vám tak mohu nabízet rozhovory s mnoha osobnostmi nejen z showbusinessu.

Budu rád, když budete se mnou i u příštích vysílání, ve kterých budu zvát další výjimečné hosty: od března 2023 to bude opět pravidelně vždy v sobotu od 15 hodin.

Do té doby vám nabízím záznamy už odvysílaných dílů pořadu i samostatných rozhovorů. Odkazy na ně najdete níže, seřazeny jsou podle data vysílání a najdete jich tu téměř 200.

A v premiérách pořadu od 25. března 2023 se na vás opět budu těšit.

Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti vystudoval zlínskou Vyšší odbornou školu umění, dramatický ateliér. Působil v Městském divadle Zlín a od roku 1999 je v angažmá Slováckého divadla, kde působí také jako tiskový mluvčí. Je držitelem herecké ceny Největší z Pierotů. Moderuje uherskohradišťskou Letní filmovou školu. V roce 2019 napsal knihu Poslední deník Květy Fialové, v roce 2000 mu pak vyšel román Herec.

O sobě říká: hraju divadlo, točím v televizi, píšu, moderuju a dělám spousty dalších věcí, které mě zrovna baví. Taky miluju Paříž, horkou vanu, rodinu a přátele, bramboráky a bílou čokoládu.

 

Vysíláme na frekvencích
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
VALAŠSKÉ KLOBOUKY 101,8 (SUCHÝ VRCH)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

Jednotlivé pořady

Stránky