Na pohovce Jožky Kubáníka

Od února 2021 můžete slýchávat ve vysílání Českého rozhlasu Zlín pořad Na pohovce Jožky Kubáníka.  Každý víkend se tak můžete těšit na hodinku plnou pohodového povídání se zajímavými hosty, které moderátor Jožka Kubáník zve na pomyslnou rozhlasovou pohovku.

Vždycky jsem obdivoval Český rozhlas, tajně jsem si přál patřit do jeho týmu a povídat si se zajímavými hosty. Tento sen se mi splnil v únoru 2021 a od té doby vám tak mohu nabízet rozhovory s mnoha osobnostmi nejen z showbusinessu.

Za více než dva roky vysílání na mé rozhlasové Pohovce usedlo téměř 250 zajímavých hostů a rozhovory a nimi vám nabízíme v záznamu. 

V pravidelný čas v neděli od 11 hodin se ve vysílání Českého rozhlasu Zlín a Českého rozhlasu Brno můžete těšit na další výjimečné osobnosti a povídání s nimi. Reprízy jednotlivých dílů pak vysílá Český rozhlas Zlín vždy následující sobotu od 17 hodin.

Budu rád, když na pomyslnou rozhlasovou pohovku usednete i vy.

Těším se na vás.

Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti vystudoval zlínskou Vyšší odbornou školu umění, dramatický ateliér. Působil v Městském divadle Zlín a od roku 1999 je v angažmá Slováckého divadla, kde působí také jako tiskový mluvčí. Je držitelem herecké ceny Největší z Pierotů. Moderuje uherskohradišťskou Letní filmovou školu. V roce 2019 napsal knihu Poslední deník Květy Fialové, v roce 2000 mu pak vyšel román Herec.

O sobě říká: hraju divadlo, točím v televizi, píšu, moderuju a dělám spousty dalších věcí, které mě zrovna baví. Taky miluju Paříž, horkou vanu, rodinu a přátele, bramboráky a bílou čokoládu.

 

Jednotlivé pořady

Stránky