Na pohovce Jožky Kubáníka

Od února 2021 můžete slýchávat ve vysílání Českého rozhlasu Zlín pořad Na pohovce Jožky Kubáníka.  Každou sobotu se tak můžete těšit na hodinku plnou pohodového povídání se zajímavými hosty, které moderátor Jožka Kubáník zve na pomyslnou rozhlasovou pohovku.

Vždycky jsem obdivoval Český rozhlas, tajně jsem si přál patřit do jeho týmu a povídat si se zajímavými hosty. Tento sen se mi splnil v únoru 2021 a od té doby vám tak mohu nabízet rozhovory s mnoha osobnostmi nejen z showbusinessu.

Za dva roky vysílání na mé rozhlasové Pohovce usedlo téměř 200 zajímavých hostů a rozhovory a nimi vám nabízíme v záznamu. 

V pravidelný čas v sobotu od 15 hodin se ve vysílání Českého rozhlasu Zlín můžete těšit na další výjimečné osobnosti a povídání s nimi. Budu rád, když na pomyslnou rozhlasovou pohovku usednete i vy.

Těším se na vás.

Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Jožka Kubáník

Herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti vystudoval zlínskou Vyšší odbornou školu umění, dramatický ateliér. Působil v Městském divadle Zlín a od roku 1999 je v angažmá Slováckého divadla, kde působí také jako tiskový mluvčí. Je držitelem herecké ceny Největší z Pierotů. Moderuje uherskohradišťskou Letní filmovou školu. V roce 2019 napsal knihu Poslední deník Květy Fialové, v roce 2000 mu pak vyšel román Herec.

O sobě říká: hraju divadlo, točím v televizi, píšu, moderuju a dělám spousty dalších věcí, které mě zrovna baví. Taky miluju Paříž, horkou vanu, rodinu a přátele, bramboráky a bílou čokoládu.

 

Vysíláme na frekvencích
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
VALAŠSKÉ KLOBOUKY 101,8 (SUCHÝ VRCH)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

Jednotlivé pořady

Stránky