Speciál pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka s „Kvízovou dámou“ Dagmar Jandovou

Nevšední veselé povídání Jožky Kubáníka s Dagmar Jandovou z jeviště Slováckého divadla v Uherském Hradišti za doprovodu CM Cifra.

Na pohovce Jožky Kubáníka - tak se jmenuje talk show Českého rozhlasu Zlín, ve které herec Josef Kubáník každou neděli v 11 hodin (v repríze pořadu pak následující sobotu v 15 hodin) zpovídá zajímavé osobnosti a s humorem, nadhledem a empatií s nimi probírá neméně zajímavá témata.

A protože zábavy, dobré muziky a humorných historek není nikdy dost, rozhodli jsme se ve spolupráci se Slováckým divadlem v Uherském Hradišti užít si oblíbený pořad naživo přímo na jevišti s vámi posluchači coby diváky.

Jedním z hostů v roce 2024 byla i Dagmar Jandová, která je známá jako "lovec" v soutěži Na lovu.

Záznam pořadu s Dagmar Jandovou přímo z jeviště Slováckého divadla v Uherském Hradišti za doprovodu CM Cifra vám nabízíme v záznamu.

Všechny hosty a rozhovory z pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka najdete i na webu rozhl.as/Kubanik nebo v podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.

Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.