Čtvrteční Noční linka: Tajemství

23. únor 2023

Nějaké to tajemství máme všichni, ať už patříme k uzavřeným typům lidí, nebo jsme jako otevřená kniha. Ani ti nejotevřenější obvykle nesdělují všechno a už vůbec ne všem. 

A právě o tajemstvích bude dnešní Noční linka. Jsem zvědavá, jak se k tématu postavíte a o čem budete vyprávět. Co vám říká slovo tajemství? Máte jich mnoho? Nebo žádná nemáte? Stalo se vám někdy, že jste omylem nějaké tajemství vyzradili? Nebo snad někdo vyzradil vaše tajemství? Znáte nějaký "příběh vyzrazeného tajemství"? Našli jste někdy deník vašeho dítěte? Pokud ano, otevřeli jste ho? Píšete si deník, kterému svěřujete svá tajemství, také vy?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?