Středeční Noční linka: Významné osobnosti a jejich příběhy

3. duben 2024

Připojte se k naší Noční lince, ve které se vydáme na fascinující cestu životy významných osobností, jejichž příběhy formovaly svět kolem nás. Od vědců po umělce, od politiků po humanisty – jejich životní příběhy jsou plné inspirace, odvahy a vizí. Přidejte se k nám, abychom společně prozkoumali jejich životní cesty a vliv na naši společnost.

Která významná osobnost vás nejvíce inspiruje a proč? Jaké jsou hlavní přínosy této osobnosti pro společnost nebo konkrétní obor? Jaké překážky musela tato osobnost překonat, aby dosáhla svých cílů? Jak se tato osobnost staví k otázkám hodnot a morálky? Jak byste zhodnotili dědictví této osobnosti pro budoucí generace?

Zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.