Soutěžte s námi o digitální rádia DAB+

7. září 2021

Přijďte nás během 61. Zlín Film Festivalu navštívit na stanoviště Českého rozhlasu Zlín v parku Komenského nebo do mobilního studia v OC Zlaté jablko! Nejen, že uvidíte do „kuchyně“ vysílání Českého rozhlasu Zlín, ale můžete se zúčastnit i soutěže o digitální rádia DAB+.

Soutěžit o digitální rádia můžete každý den od 9. do 15. září 2021.

Během pár okamžiků v krátkém dotazníku odpovíte na otázku „Co pro mě znamená rozhlas?“ a každý den mezi 15. a 16. hodinou v našem odpoledním vysílání vylosuje host pořadu Rendez-vous výherce digitálního rádia DAB+, kterým můžete být právě Vy!

Losování se můžete tentokrát i osobně zúčastnit v našem studiu v OC Zlaté jablko, odkud budeme během 61. Zlín Film Festivalu také vysílat.

Český rozhlas Zlín

Vysílání Českého rozhlasu Zlín

Vysíláme na frekvencích
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

Princip soutěže

Úkolem pro soutěžící je dokončit větu „Poslouchat rozhlas pro mě znamená…“ na dotazníkovém lístku, který je zájemcům k dispozici od 9. do 15. září 2021 na stanovišti Českého rozhlasu v parku Komenského (denně od 10 do 19 hodin, 15. září jen do 14 hodin) a v OC Zlaté jablko ve Zlíně (denně od 14 do 16 hodin). Losování se uskuteční každý den ve vysílání Českého rozhlasu Zlín v pořadu Rendez-vous mezi 15. a 16. hodinou. Celkem tedy rozdáme 7 digitálních rádií.

Čtěte také

Do losování budou zařazeny dotazníky vyplněné soutěžícími na některém ze stanovišť Českého rozhlasu na Zlín Film Festivalu v parku Komenského nebo v OC Zlaté jablko do začátku vysílání ve 14:00 hod. Dotazníky vyplněné až po tomto čase budou do losování zařazeny následující den.

Vyhlášení vítězů a předání výher

Jméno výherce pro daný den bude po dobu konání soutěže každodenně oznámen přímo ve vysílání po vylosování. Jména výherců budou postupně zveřejněna i v tomto článku.

Výherce poté budeme kontaktovat na telefonu nebo e-mailové adrese, kterou vyplnil v soutěžním formuláři, a domluvíme způsob předání výhry. 

Podrobná a úplná pravidla soutěže „Co pro mě znamená rozhlas?“ najdete ZDE.

Výherci DAB rádia:

9. 9. - Hana Raisiglová, Zlín
10. 9. - Jarmila Byčanová, Zlín
11. 9. - Lenka Bednaříková, Topolná
12. 9. - Dagmar Filgasová, Vsetín
13. 9. - Marie Mertová, Zlín
14. 9. - Renata Hanáčková, Trnava
15. 9. - Pavlína Boršková, Zlín

autoři: Marek Dolina , rvorlova
Spustit audio

Související