Sobotní Noční linka: Spolu pod jednou střechou

20. leden 2024

Dobré vztahy s rodiči a prarodiči jsou důležité pro každého z nás. Ovšem pokud sdílíme jeden dům nebo velký být, může být náročné tyto dobré vztahy udržet a je třeba o ně pečovat. Záleží na rozdělení prostoru, stanovení pravidel a vzájemné toleranci. Právě o soužití velké rodiny bude dnešní Noční linka. 

Byly časy, kdy jste bydleli s rodiči? Jak na to vzpomínáte? Jak vám to šlo a jaká pozitiva vám to přineslo? Co vás to naučilo? Mělo to nějaká úskalí? Bydlíte i v současné době například s vnoučaty a jejich potomky? Jaké to je? Jaká pravidla jste si stanovali nebo to nebylo potřeba? Jaké výhody mezigenerační soužití přináší?

Těšíme se na vaše inspirativní příběhy a zkušenosti! Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.