Sobotní Noční linka: Příběhy o dojemných setkáních s neznámými lidmi

10. únor 2024

Vítejte v Noční lince! Dnes vás zveme ke sdílení vašich dojemných setkání s neznámými lidmi. Možná jste kdysi v minulosti zažili chvíli laskavosti, která vám rozjasnila den, a dodnes na to vzpomínáte. Pojďme společně objevovat krásu lidského spojení ve chvílích, kdy bychom to nečekali!

Jaká setkání s neznámými vás nejvíce dojala? Bylo to setkání s někým, kdo vám pomohl? Nebo jste pomohli vy jemu? Připojte se k diskusi – svět může být nádherně pestrý, pokud se odvážíme naslouchat příběhům druhých. A Noční linka je pro příběhy jako stvořená.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.