Na pohovce Jožky Kubáníka – živě s Dagmar Peckovou ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti

Nabízíme vám nevšední zážitek ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. 20. a 21. června od 19 hodin tu totiž proběhne další živé natáčení oblíbeného pořadu Českého rozhlasu Zlín Na pohovce Jožky Kubáníka.

Čtěte také

Pořad Na pohovce Jožky Kubáníka můžete slýchávat každý víkend ve vysílání Českého rozhlasu Zlín v premiéře v neděli v 11:04 a v repríze následující sobotu v 17:04. S Jožkou a jeho vybranými hosty se ale můžete vídávat i na prknech Slováckého divadla v Uherském Hradišti.

Zveme vás tedy na další živé natáčení tohoto oblíbeného pořadu.

Hlavním hostem bude tentokrát operní pěvkyně Dagmar Pecková, kterou doplní herečka Slováckého divadla Jitka Hlaváčová. Hudební doprovod opět zajistí CM Cifra a dětský sbor Viva la musica.

Vstupenky můžete koupit na https://rozhl.as/SDvUHsDagmarPeckovou.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.