Na pohovce Jožky Kubáníka – NEJ 2022: Hana Zagorová, Yvetta Simonová nebo Petr Pavel

Po několikaměsíční pauze se do vysílání Českého rozhlasu Zlín vrací oblíbený pořad Na pohovce Jožky Kubáníka. I nadále bude každé sobotní odpoledne nabízet příjemné a pohodové rozhovory se zajímavými hosty, a to v pravidelném čase po 15. hodině.

V úvodu nové série rozhovorů připomínáme v sestřihu hosty, kterým podle moderátora Jožky Kubáníka právem patří nějaké NEJ. 

Všechny hosty a rozhovory z pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka najdete i na webu rozhl.as/Kubanik nebo v podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.

autoři: Jožka Kubáník , Český rozhlas Zlín
Spustit audio

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.