Můj syn je lepší herec než já, přiznává v otevřeném rozhovoru herec Petr Rychlý

K rozhovoru na rozhlasové pohovce Jožky Kubáníka přijal pozvání oblíbený herec Petr Rychlý. Řeč totiž byla o jablkách, která nepadla daleko od stromu, což v případě jeho syna Ondřeje rozhodně platí.

„Vedle táty si připadám jako štěně,” řekl nedávno herec, hudebník a režisér Ondřej Rychlý, když vyprávěl o společné práci s tatínkem Petrem Rychlým. A toho se Jožka Kubáník mohl zeptat, jak se ve společnosti syna cítí on, protože byl jeho hostem na rozhlasové Pohovce, kde se zamýšlel, jak daleko padla jablka od stromu a čemu se věnují jeho čtyři děti.

Petr Rychlý v nebývale upřímném rozhovoru prozrazuje,  že je na všechny své potomky pyšný a vyslovuje na adresu úspěšného Ondřeje, kterého diváci znají například z televizního seriálu Modrý kód, to, co každý rodič říct neumí: „Můj syn je lepší herec než já.” Zároveň vzpomíná na magický večer, kdy jej syn Ondřej dojal tím, jak mu den před koncertem v hudební škole zahrál sedmnáctiminutovou skladbu. „Říkal jsem si, to je nádhera a pak jsem se začal stydět, že nic neumím a mám tak šikovného kluka,” dodává.

Kromě toho Petr Rychlý vypráví i o tom, jak mu synové oznámili těhotenství jejich partnerek, i o tom, jak byl mladší Ondřej u porodu dcery a hned po něm přiběhl do divadla, aby mohl s tatínkem zkoušet novou komedii S pravdou ven, ve které Petr ztvárňuje francouzského prezidenta.

„Byl to úžasný rozhovor, moc vám za něj děkuju, pomohl mi podívat se na ta moje jablíčka i z trochu jiné stránky,” uzavírá nakonec Petr Rychlý.

Dostat se k Petru Rychlém není jen tak, protože rozhovory takřka neposkytuje. Mně to vyšlo díky přátelství s jeho synem Ondrou a jsem za to moc vděčný. Tak otevřený rozhovor jsem nečekal a budu na něj dlouho vzpomínat.
Jožka Kubáník

Všechny hosty a rozhovory z pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka najdete i na webu https://rozhl.as/Kubanik nebo v podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.

Spustit audio

Související