Jak vidí aktuální stav i budoucnost zdravotnictví ve Zlínském kraji nový hejtman Radim Holiš

20. listopad 2020 14:44
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Novým hejtmanem ve Zlínském kraji bude Radim Holiš za ANO.

Zdravotnictví i sociální služby ve Zlínském kraji zažívají kvůli koronavirové pandemii náročné měsíce. V rozhovoru pro Český rozhlas Zlín jsme na toto téma zpovídali hejtmana Radima Holiše.

V minulých týdnech dosáhly nemocnice ve Zlínském kraji na limity kapacit oddělení intenzivní péče. Během koronavirové krize se také projevil nedostatek zdravotnického personálu. Komplikovanou situaci zažívají i domovy pro seniory, kde jsou zakázané návštěvy.

V jakém stavu je aktuálně zdravotnictví ve Zlínském kraji? Jak zvládá koronavirou pandemii? Jak budou motivováni studenti pracující v krajských nemocnicích? Jaký je současný stav pracovníků v sociálních službách?

Nejen na tyto otázky odpovídal v rozhovoru hejtman Zlínského kraje Radim Holiš z hnutí ANO.

autoři: Petr Uhřík , rvorlova
Spustit audio

Související

Nejnovější zprávy

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?