V karanténě jsou i Pantheři z Otrokovic
13. září 2020
Jeden z hráčů florbalového klubu Panthers Otrokovice je pozitivní na covid-19. Je tak přerušena příprava týmu i zápasy.
Florbalový klub Panters Otrokovice se dozvěděl o pozitivním testu u osoby, s níž jeden hráč A- týmu mužů přišel do kontaktu Tento hráč byl následně také pozitivně testován. Spoluhráči a trenéři, kteří přišli se zmíněným hráčem do styku jsou v karanténě a čeká je testování.
Příprava superligového týmu je nyní přerušena. Zápas 1. kola mezi Acema Sparta Praha vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE je odložen. Ohledně svých dalších zápasů komunikuje vedení klubu s Českým florbalem a s hygienickou stanicí Zlínského kraje.
Opatření se týká pouze A-týmu mužů, ostatní složky pokračují dle rozpisu tréninků.
Mohlo by vás zajímat
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Po zaniklých obcích v pohraničí pátrají archeologové. Dům své rodiny díky nim našla i Helena Baránková
-
Nechal utýrat desítky krav, přesto na ně podvodem žádal o dotace 15 milionů korun, píše státní zástupce
-
Tel Aviv zaútočil na Írán i přes Trumpův nesouhlas. ‚Izrael neurčuje podmínky,‘ zlobí se šéf Bílého domu
-
Je to historické vítězství, řekl Pašinjan. Jeho strana získala většinu v arménském parlamentu