Uherské Hradiště postaví nový zimní stadion se dvěma plochami, stát by měl 200 milionů korun
Vedení města Uherské Hradiště se rozhodlo k radikálnímu kroku – zboří stávající zimní stadion a na jeho místě postaví nový.
Důvodem rozhodnutí o vybudování nového stadionu je stav střechy na současné budově, která byla postavena v 70. letech minulého století. Město zvažovalo i opravu střechy, nakonec se ale rozhodlo pro výstavbu nového stadionu.
Demoliční práce by mohly začít už na jaře příštího roku. Předpokládané náklady na vybudování nového stadionu přesahují 200 milionů korun. Město usiluje o získání dotace od Národní sportovní agentury ve výši až 90 milionů korun.
Související
-
Letadla v Leteckém muzeu v Kunovicích jsou opět k vidění „naživo“
Díky dalšímu rozvolnění můžou 26. dubna otevřít venkovní prostory muzeí a expozic. V Leteckém muzeu v Kunovicích na Uherskohradišťsku proto ještě umývali letouny.
-
Opravu hlavní křižovatky v Uherském Hradišti stihli silničáři za 21 dní
Po třech týdnech končí oprava hlavní křižovatky v Uherském Hradišti.
-
Archeoskanzen v Modré na Uherskohradišťsku otevírá a láká na novou hradbu se strážní věží
Archeoskanzen v Modré na Uherskohradišťsku je od včerejška opět otevřený pro veřejnost. Návštěvníky tu čeká novinka.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Hurvínek? A s poslední rozhlasovou nahrávkou Josefa Skupy? Teda taťuldo, to zírám...
Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka


Hurvínkovy příhody 5
„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka