Sobotní Noční linka: Risk nebo zisk? Sázky našeho života

27. leden 2024

Samotný název dnešní Noční linky evokuje dobrodružství a odvahu. Co kdybyste se podělili o svůj největší životní risk, který se nakonec stal největším ziskem? 

Dnes se vrhneme do světa riskantních rozhodnutí a neobvyklých sázek, které nám změnily život. Představíme příběhy odvahy, touhy a odhodlání. Jaká byla největší sázka, kterou jste v životě uzavřeli? Riskujete rádi? Jak se vaše vnímání rizika měnilo s věkem?

Těšíme se na vaše inspirativní příběhy a zkušenosti! Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.