Hasiči vytahovali v Kroměříži auto z řeky Moravy. Pomáhali potápěči, přijela i speciální technika
10. červenec 2018
Osobní auto sjelo dnes ráno po nehodě do řeky Moravy v Kroměříži.
Vzhledem k tomu, že silný proud vozidlo unášel dál, museli hasiči na pomoc povolat i speciální techniku a také potápěče z Olomouce, kteří pomohli s vyproštěním vozidla z řeky.
Zásah trval téměř celé dopoledne, říká mluvčí krajských hasičů Roman Žemlička.
„Po příjezdu potápěčů byl dohodnut způsob vyproštění vozidla s pomocí vyprošťovacích vaků. S pomocí vaků byl automobil nadzvižen a přitažen k břehu řeky. Následně bylo auto vytaženo vyprošťovacím automobilem na silniční komunikaci, kde bylo dále naloženo na vůz odtahové služby,“ uvedl Žemlička.
Mohlo by vás zajímat
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Vedení advokátů bude grilovat Blažka s Titzem. Kvůli kauze bitcoin jim může dočasně zakázat advokacii
-
Ať teče ropa, napsal Trump. Írán a Spojené státy uzavřely mírovou dohodu, otevře se Hormuzský průliv
-
Výrazný Macinka se nedá přehlédnout. Právě styl komunikace ale může stát Motoristy podporu, varuje Just
-
Analytik: Migrační pakt si nezadá s tvrdostí Trumpovy administrativy. Detence se rozšiřuje i na děti