O pořadu Den ve Zlínském kraji

Zpravodajsko-publicistický podvečerní souhrn. Rozšířené informace o počasí, aktuální dění na Moravě i informace integrovaného záchranného systému proložené hudbou.

Zpravodajsko-publicistický podvečerní souhrn na vlnách Českého rozhlasu Zlín. Vysílání (nejen) pro ty, kteří se přes den nedostali ke svým rádiím nebo počítačům.

Pořad Den na Moravě přináší vždy v pracovních dnech po 17. hodině základní přehled o všem, co souvisí s končícím dnem.

Odborníci z Českého hydrometeorologického ústavu přinesou rozšířenou předpověď počasí pro nadcházející hodiny i další den. Redaktoři Českého rozhlasu Zlín pak připraví rozšířené informace o událostech a věcech, které se týkají života Moravy.

Nezapomeneme ani na informace integrovaného záchranného systému, pro aktuality zavoláme přímo jeho pracovníkům.

Součástí podvečerního vysílání je i Zelená vlna s aktuálními informacemi o dopravní situaci na silnicích, ale i ve veřejné dopravě.

V průběhu zpravodajsko-publicistické hodiny uslyšíte i cyklus Co vy na to? Odborníci a osobnosti v něm přibližují aktuální problémy a témata s dopadem na obyvatele Moravy.

To vše proložené příjemnými písničkami.

Další pořady

 • Alex a host

  Rozhovory s osobnostmi.

 • O Roma vakeren

  Vysílání o Romech pro Romy, ale nejen pro ně… i pro širokou veřejnost.

 • Oldies jako na dlani

  Pořad nabízí pohled odjinud. Historická fakta, vztahující se k interpretům i skladbám. Informace, které jinde neuslyšíte.

 • Country dostavník

  Hodinové setkání s evergreeny i novinkami naší scény country, folku a trampské písně, doplněné originálními verzemi písniček.