Úterní Noční linka: Přátelství je někdy víc než láska

19. březen 2024

Přátelství není jen slovo, ale nosí v sobě hluboký význam a je to dar, který je třeba si vážit. O této důležité tématice se budeme bavit dnes večer na Noční lince.

Přátelství je nesmírně důležité. Koho byste rádi potkali po dlouhých letech? Jaké vzpomínky sdílíte s těmi, které jste již dlouho neviděli? Co pro vás znamená přátelství a jak se liší od lásky? 

Kdo je člověk, který vás podporuje, když se vám nedaří? Máte někoho, koho byste rádi znovu potkali, a co vás kdysi spojovalo? Jaké jsou příčiny vzdálenosti mezi vámi? Plánujete nějaké setkání, které by pro vás mělo zvláštní význam? Zažili jste situaci, kdy jste se po letech opět spojili s bývalým přítelem po hádce? Co vás přimělo překonat minulé neshody? Jaké poučení vám přinesl čas ohledně přátelství?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.