„Těším se, že budu režírovat svého vlastního otce,“ říká herec Ondřej Rychlý, který je i režisérem

Ondřej Rychlý si zvolil stejné povolání jako jeho rodiče: otec Petr Rychlý a máma Pavla Vojáčková. Všichni jsou herci. Jeho tatínkem ze seriálu Gympl s ručením omezeným je Jožka Kubáník, který si ho pozval na pomyslnou rozhlasovou pohovku, aby ho vyzpovídal na téma Děti slavných rodičů.

Jaké to mají děti slavných rodičů? Jak vnímají jejich popularitu? Nejen to prozradil v rozhovoru syn herce Petra Rychlého Ondřej.

Jako svou profesi si Ondřej zvolil také herectví. Rodiče mu podle jeho slov tuto volbu nerozmlouvali, jen ho velmi dobře připravili na to, že to je těžké a náročné povolání. Před tátou má jako herec trému, protože jeho hodnocení a názor je pro Ondřeje významný a mohou si doma vše říct.

Ondřej je také režisérem a skladatelem. „Momentálně mě nejvíc naplňuje režie,“ odpovídá na otázku, které své povolání považuje za stěžejní. Prozradil také, že brzy bude v divadle Kalich režírovat i svého otce Petra Rychlého. Muziku pak skládá pro svou životní partnerku Terezu, se kterou má syna Tobiáše.

Poslechněte si celý rozhovor, ve kterém se také dozvíte, jestli už i Ondřeje na ulici lidé poznávají a zastavují.

Další záznamy i pozvánky na vysílání Jožky Kubáníka najdete na https://rozhl.as/Kubanik.

Ondřej Rychlý a Jožka Kubáník
Spustit audio

Související