Speciální vysílání o novince Limonádový Joe v Českém rozhlase Zlín

15. červen 2022

Písničky z filmu Limonádový Joe, rozhovory s hlavními hrdiny, zajímavosti ze zákulisí. To vše si posluchači užijí v pátek od 14 do 16 hodin, když si naladí Český rozhlas Zlín. Právě v tomto čase odvysílá speciál přímo ze Slováckého divadla, který bude celý patřit sobotní premiéře parodie Limonádový Joe.

„Když jsme vloni v říjnu vysílali speciál o Jesus Christ Superstar, setkal se s obrovským úspěchem. Proto jsme se ve spolupráci s Českým rozhlasem Zlín rozhodli podobný pořad zopakovat, tentokrát se u mikrofonu vystřídají kolegové z Limonádového Joa. A pokud by diváci a posluchači chtěli být u toho, tak je zvu k nám do divadelního foyer, odkud budeme vysílat a kde tak mohou nahlédnout do divadelní i rozhlasové kuchyně. Zároveň se mohou i s těmi, kdo novinku připravují, osobně setkat,“ říká herec a moderátor, který bude speciálem provázet, Josef Kubáník.

Těšíme se tedy i na vás, ať už při poslechu Českého rozhlasu Zlín nebo přímo ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti.

Vysíláme na frekvencích
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...