V Základní škole Sportovní v Uherském Hradišti uspořádali Den fanoušků olympiády

Olympijské hry zavítaly i do Základní školy Sportovní v Uherském Hradišti. Žákovský parlament tam totiž vyhlásil Den fanoušků olympiády. Žáci měli za úkol přijít do školy co nejvíce oblečení jako fanoušci českých sportovců.

Stovky dětí přišly v dresech, s vlajkami, šálami nebo pomalovanými obličeji. Kdo je na olympijských hrách zaujal, nebo jak podle nich dopadne utkání českých hokejistů s Kanadou, které bylo na programu olympiády tentýž den odpoledne?

Poslechněte si v reportáži redaktora Českého rozhlasu Zlín Michala Sladkého a nechte se nakazit nadšením stovek mladých fanoušků.

Spustit audio

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.

František Novotný, moderátor

setkani_2100x1400.jpg

Setkání s Karlem Čapkem

Koupit

Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.