Darija Pavlovičová: Od pohádky ke StarDance a srdci diváků

31. květen 2024

Darija Pavlovičová je talentovaná mladá herečka, která si získala srdce diváků nejen svými rolemi, ale i triumfem v soutěži StarDance. V nabitém programu Zlín Film Festivalu 2024, kam zavítala, si udělala čas i na rozhovor.

Kukačky nebo Zločiny Velké Prahy, to jsou seriály, ve kterých svým výkonem zaujala herečka Darija Pavlovičová. Diváci si ji určitě pamatují i z pohádky O léčivé vodě, kde ztvárnila princeznu Hanku.

Poprvé stanula před kamerou už ve 14 letech a nyní, ve svých 22 letech, zažívá velkou popularitu. Je to nejen díky rolím a otevřenosti v rozhovorech i osobní komunikaci, ale stala se miláčkem národa i svým účinkováním v taneční soutěži StarDance.

O životních i pracovních vzletech i pádech, o natáčení i StarDance, o práci i odpočinku, o cestování a o spoustě dalšího si s Darijou Pavlovičovou povídala Jarka Barboříková.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.