130 lidí, kteří pomáhali po výbuchu munice ve Vrběticích, převzalo s ročním zpožděním ocenění
1. listopad 2021 16:48
Na 130 lidí, kteří pomáhali s odstraňováním následků výbuchu munice ve Vrběticích na Zlínsku, si převzalo ocenění. Ceremoniál se měl konat už loni. Kvůli epidemické situaci se ale mohl uskutečnit až letos, konkrétně 1. listopadu.
Na 130 hasičů, policistů, záchranářů a dalších, kteří pomáhali odstraňovat následky po výbuších muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku, si převzalo ocenění za zásluhy. Slavnostní předání medailí bylo naplánované už na loňský rok. Kvůli epidemické situaci se ale mohlo ve vlachovickém kulturním domě konat až nyní, 1. listopadu.
Byl u toho redaktor Českého rozhlasu Zlín Lukáš Veselý.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Každý Rus, který se i jen nezajímá, je vinen. Není to jen chyba šílenců v čele státu, míní novinářka
-
Kritizují Grolicha a mají strach z odlivů voličů k SPD či ANO. Tradicionalisty si nový šéf KDU-ČSL nezískal
-
Co číst dál? Aplikace Českého rozhlasu prozradí, které z 190 tisíc knih si půjčili stejní lidé
-
Vykořisťování na Only Fans? ‚Očekávali jsme, že se to přesune na online,‘ říká ředitelka La Strada



