Středeční Noční linka: Nejen Vánoce, celý prosinec ať je veselý! A jak na to?

29. listopad 2023

Vánoční svátky a adventní doba, která jim předchází je, nebo by alespoň měla být, obdobím zklidnění a rozjímání. Ale nikde není psáno, že bychom si ty prosincové krátké dny a dlouhé noci nemohli zpříjemnit dlouho odkládanými výlety na zajímavá místa, setkáními s dlouho neviděnými přáteli, anebo něčím netradičním, co v nás zažehne jiskřičku radosti v pošmourném počasí. 

Máte návrhy jak na to? Dodržujete každoročně plán, podle nějž si (jako v tom čokoládovém adventním kalendáři) každý prosincový den vyloupnete jednu drobnou radost?

Třeba právě váš příklad, jak si udělat poslední měsíc v roce veselejší, inspiruje i ostatní posluchače a posluchačky dnešní Noční linky s Borkem Kapitančikem. Zavolejte na 731 800 900, napište na e-mail linka@rozhlas.cz a řekněte, jak si zpříjemňujete měsíc, na jehož konci už budeme trénovat nový letopočet!

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.