Sobotní Noční linka: Směnný provoz ANO nebo NE?
Dnešní Noční linku budeme věnovat naším pracovně aktivním létům. Budeme se vás ptát, jestli jste pracovali ve směnném provozu a jaké to bylo. Nebo na směny stále pracujete?
Jak jste zvládali noční směny? Jak se dají přežít ”dvanáctky”? Našli jste ve směnování nějaké výhody? Pracovali jste na celý úvazek nebo částečný? Zůstávali jste v práci dobrovolně přesčas? Mimochodem, věděli jste, že absolutně nejvíce času v práci tráví pracující v asijských zemích, třeba v Thajsku či Japonsku? Rekord drží Korejci - přes 2 300 hodin ročně. Zaměstnavatelé tu nejsou příliš zákonem omezeni a zaměstnanci v podstatě mohou pracovat i sedm dní v týdnu dvacet hodin denně!
Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!
Související
-
„Prosíme cestující, aby se probudili.“ Tak vás může ráno probouzet nový retro budík
Neobvyklý retro budík sestavil programátor z Brna Václav Mach. Speciální stolní hodiny budí nádražními znělkami i povědomým hlasem, který zná snad každý.
-
Zootechnička Marta Němcová prozrazuje: Když se mění čas, krávy jsou v šoku
V pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka jsme mluvili o dobrém ránu. Pozvání přijala i zootechnička Marta Němcová, která o brzkém vstávání a dobrých ránech ví své.
-
Moderátorka Dobrého rána s Českou televizí Soňa Baranová prozrazuje: Budík mám natažený na 3:40
V pořadu Na pohovce Jožky Kubáníka jsme mluvili o dobrém ránu. Proto nechyběla usměvavá moderátorka Dobrého rána s Českou televizí Soňa Baranová.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor
Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.