Nedělní Noční linka: Jaký jste měli víkend?

24. září 2023

Jaký jste měli víkend? Lenošný? Krátký? Výletnický? Pracovní? Odpočinkový? U příbuzenstva? Podle představ? Mimo všechny plány? Pekařský a kuchařský?

Existuje nějaká víkendová tradice nebo rituály, které dodržujete pravidelně? Jaká byla vaše nejoblíbenější jídla nebo nápoje během víkendu? S kým jste trávili čas během víkendu, a co jste spolu dělali? Měli jste nějaký výlet nebo kulturní zážitek během víkendu? Jaký byl největší zvrat nebo překvapení, které vám víkend přinesl? Máte nějaký tip na to, jak využít víkend plný radosti a pozitivních zážitků? Co bylo tím největším smíchem víkendu, který jste si užili?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

tajny_denik.jpg

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.