Každé představení nové hry zlínského divadla Dub je premiérou a zároveň derniérou. Prvním hostem tajemného hypnotizéra byl Zdeněk Julina

Městské divadlo Zlín připravilo pro své diváky neobvyklé představení. Hra Dub, která měla premiéru v prosinci 2023, je v každé své repríze neopakovatelná.

Herec Zdeněk Julina byl 27 let členem hereckého souboru Městského divadla Zlín. I když v roce 2022 přesídlil do Moravského divadla Olomouc, stále ho můžete na zlínské scéně vidět v inscenacích Splašené nůžky, Do naha nebo Dnes večer nevařím.

7. prosince 2023 zažil ve Studiu Z Městského divadla Zlín znovu premiéru, která byla v tomto představení zároveň jeho derniérou. Jedná se totiž o ojedinělé představení s názvem Dub, ve kterém hraje hlavní roli hypnotizéra Pavel Vacek a partnerem či partnerkou je mu pokaždé jiný herec, který hru vůbec nezná.

V premiéře tohoto představení tedy hostoval právě Zdeněk Julina. V následujících dnech přijal pozvání do Českého rozhlasu Zlín k rozhovoru nejen o nevšedním divadelním zážitku, ale také o svých začátcích ve zlínském divadle Malá scéna či filmových a televizních zkušenostech. Hostitelem a tazatelem byl jeho kamarád, herec a zároveň moderátor Pavel Vacek.

Poslechněte si tento nevšední rozhovor.

Spustit audio

Související