Doprava ve Zlínském kraji - stavby, uzavírky, omezení

Informace pro motoristy o významných dopravních stavbách a rekonstrukcích komunikací ve Zlínském kraji. Články pod aktuálními uzavírkami jsou řazeny podle aktuálnosti, tedy sestupně od nejnovějších.

Aktuální uzavírky a omezení:

* I/55 mezi Otrokovicemi a Tlumačovem

Probíhá frézování vozovky silnice I/55 mezi Otrokovicemi a Tlumačovem. V tomto úseku se bude pokládat mikrokoberec. Od úterý 24. května jsou uzavřeny rampy u Štěrkoviště. Objízdná trasa povede po silnici I/55 a ulicích Nadjezd a tř. Tomáše Bati. Provoz na komunikaci I/55 budou řídit regulovčíci. Provoz bude veden kyvadlově. Dokončení prací je plánováno za 2 měsíce, tedy v druhé polovině července 2022.

* I/69 mezi Jasennou a Lutoninou ... do konce května

Do konce května probíhá na úseku v délce 741 metrů oprava povrchu vozovky na silnici I/69 mezi obcemi Jasenná a Lutonina. Řidiči projíždí kyvadlově na semafory. 

Uzavírka Jasenná - Lutonina

* I/50 - buchovské kopce 

V pondělí 23. května začaly opravy na silnici I/50 v buchlovských kopcích. U odbočky na Staré Hutě vybuduje ŘSD opěrnou zeď, 3 propustky a opraví povrch jízdního pruhu ve směru na Brno. Provoz bude zachován obousměrně, rychlost bude snížená na 50 km/h. Práce v tomto úseku mají skončit v září.
(V pracovním úseku je uzavřena odbočka na Staré Hutě, řidiči tedy odbočí až v křižovatce na Stupavu.)

Nejnovější články

Stránky