Čtvrteční Noční linka: Ve správný čas na správném místě

12. květen 2022

Byli jste ve svém životě často ve správný čas na správném místě? Kde a kdy to bylo? Co vám to přineslo a kam vás to posunulo? Zachránili jste v tu chvíli někomu život? 

Dostali jste práci snů? Poznali jste v tom momentě svou životní lásku nebo opravdové přátele? Máte pocit, že jste díky tomu, že jste byli ve správný čas na správném místě, dostali šanci a naději na lepší život? A byl to plánovaný okamžik nebo čistě náhodný? Ujel vám někdy vlak a v tom dalším jste poznali někoho, kdo pro vás v budoucnosti hodně znamenal? Získali jste někdy z nevýhody výhodu? Nebo jste tento pocit nikdy neměli?

Napište na rozhlas.cz/linka, pošlete vzkaz na email nocnilinka@rozhlas.cz nebo volejte v době vysílání na číslo 731 800 900.

Těší se na vás moderátorka Českého rozhlasu Zlín Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.