Čtvrteční Noční linka: Noční dobrodružství

29. únor 2024

Vítáme vás u dalšího dobrodružství v Noční lince, ve které se tentokrát společně ponoříme do světa snů. Sny jsou jako pohádky napsané naším podvědomím, plné dobrodružství a fantazií. Připravte se na diskusi o těch nejpodivnějších, nejdojemnějších nebo jinak zajímavých snech, které vám zůstaly v paměti.

Někteří lidé jsou trápeni nočními můrami jen zřídka, jiní se s nimi potýkají pravidelně. Jak to máte vy? Existuje sen, který se vám zdál opakovaně? Máte někdy pocit, že váš sen měl nějaký hlubší význam nebo poselství? Znáte někoho, kdo je náměsíčný nebo jste sami zažili toto tajemné putování v noci? A co si myslíte o lidem, kteří se věnují výkladu snů? 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.