Český rozhlas Zlín zve na Den otevřených dveří

2. květen 2024

18. května 2024 jste srdečně zváni do vily Jana Antonína Bati ve Zlíně. Český rozhlas Zlín, který tady má své sídlo, pořádá Den otevřených dveří.

Český rozhlas Zlín otevře své prostory posluchačům a návštěvníkům v sobotu 18. května 2024 od 10 do 16 hodin. V krásné vile Jana Antonína Bati, ve které sídlí už od roku 1951, budou pro návštěvníky připraveny komentované prohlídky.

Příchozí budou moci shlédnout historické prostory vily, redakce i vysílací studia. Návštěvníkům se také naskytne nevšední možnost být svědkem klasického živého rádiového vysílání a seznámit se s tím, co rozhlasová práce obnáší. V průběhu celého dne budou mít možnost setkat se s většinou z osobností Českého rozhlasu Zlín.

Den otevřených dveří tentokrát doplní i další aktivity na prostranství před vilou. Návštěvníci se budou moci seznámit s činností zlínské pobočky neziskové organizace Naděje, pro nejmenší je připravena zábava s Kamarádem Nenudou.

Celý den zpestří zpěvem studenti Zlínské soukromé vyšší odborné školy umění pod vedením Jany Lukášové.

Na prohlídku budovy Českého rozhlasu je nutné se z důvodu omezené kapacity přihlásit prostřednictvím emailu dod.zlin@rozhlas.cz nebo telefonicky na 221 555 237. Prohlídky se budou konat v půlhodinových intervalech od 10 do 15:30. Při objednávce prosím uveďte požadovaný čas návštěvy, jméno a počet osob.

Pokud se předem objednat nestihnete, nezoufejte a přijďte. Zařadíme vás do časově nejbližší skupiny, kde budou volná místa.

Těšíme se na vás!

Tým Českého rozhlasu Zlín

Vysíláme na frekvencích
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
VALAŠSKÉ KLOBOUKY 101,8 (SUCHÝ VRCH)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

Sídlo Českého rozhlasu Zlín: vila Jana Antonína Bati.
Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.