Středeční Noční linka: Pěstounská péče a adopce - má to smysl

18. květen 2022

Máte osobní zkušenost s pěstounskou péčí nebo adopcí? Pokud ano, co bylo na počátku tohoto rozhodnutí? A co na to váš partner?

Byl proces, který adopci nebo pěstounské péči předcházel, náročný? Jakými testy jste museli projít? Co vám pěstounská péče nebo adopce přinesla? Naplnilo se vaše očekávání? Jak obrovský závazek to pro vás byl a jak vám to změnilo život? Znáte ve svém okolí někoho, kdo se k této velké životní roli rozhodl? Jak to dopadlo? A víte o někom, u koho to nemělo dobrý konec? Žili jste třeba vy sami nějakou dobu v dětském domově nebo u pěstounů? A jaké jsou vaše vzpomínky?

Právě o tom budeme debatovat ve středeční Noční lince Českého rozhlasu, kterou vysíláme ze Zlína.

Vaše příspěvky můžete psát na rohlas.cz/linka, na e-mail nocnilinka@rozhlas.cz nebo v době vysílání volejte na číslo 731 800 900.

Těší se na vás moderátorka Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...