Středeční Noční linka: In flagranti

22. prosinec 2021

Pro tu situaci máme v naší řeči slovní spojení nachytán/a na švestkách, Angličané pak caught in the act. Přichytil vás někdo při činu? Nachytali jste někoho in flagranti?

Bylo to ve chvíli, kdy jste se snažili nenápadně umístit pod vánoční stromeček dárky a následně ratolestem vysvětlovali, že má letos Ježíšek plno práce a tak vás pověřil? Nebo to bylo vážnější a byli jste těmi, kteří hrou náhod nachytali přímo při činu svého šéfa, rodiče či partnerku/partnera při něčem, o čem jste neměli vědět?

Vaše příběhy na téma in flagranti přinese dnešní Noční linka s Borkem Kapitančikem díky vašim vzkazům na rozhlas.cz/linka a telefonátům na 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová