Sobotní Noční linka: Zdravý životní styl aneb Jak se udržet v kondici?

12. listopad 2022

Zdraví je důležité, ale jak si ho udržet? Zásady zdravého životního stylu jsou jasné – nekouřit, nepít alkohol, jíst zdravě a dál..? 

Jak se udržujete v kondici vy? Chodíte někam cvičit? Cvičíte pravidelně i doma? Dáváte přednost procházkám nebo aktivnímu cvičení? Otužujete se? Mysleli jste na svou fyzičku už jako mladí a věnovali jste pozornost své fyzické zdatnosti? Vyplatilo se vám to? Jak se může podle vás člověk rychle dostat do kondice? Jak svou fyzičku zlepšit? Jak si udržet zdravý životní styl a jak má vlastně vypadat? Jíte samá zdravá jídla? Máte nějaký rychlý recept na rychlou zdravou pochoutku?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.