Sobotní Noční linka: Jakou radu byste dali rodičům malých dětí?

23. březen 2024

Rodiče často přemýšlejí, jak správně vychovávat své děti. Jak být autoritou, aniž by používali tvrdé tresty. Jak jste se k této otázce stavěli vy?

Jak jste se vyrovnávali s výchovou svých dětí? Používali jste tvrdé tresty, nebo jste spíše preferovali přátelský přístup? Jaké metody výchovy jste zvolili? A jak to hodnotíte po letech? Kdybyste měli možnost vrátit se zpět a změnit něco ve své výchově, co by to bylo a proč?

Máte nyní dobrý vztah se svými dospělými dětmi? Je něco, co vám na vaší výchově vyčítají? Kdybyste mohli rodičům malých dětí dát pouze jednu radu, jaká by to byla?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.