Sobotní Noční linka: Astrologie - život ve znamení zvěrokruhu

4. červen 2022

Názory na astrologii dělí společnost na několik táborů. Jedni ji považují za naprostý nesmysl, druzí připouštějí, že by na ní přece jen mohlo něco být, a poslední jí bezmezně věří. Jak jste na tom vy? 

Jaký máte názor na horoskopy? Věříte jim? Vyhledáváte je v tiskovinách nebo na internetu? Plní se vám astrologické předpovědi? Potvrdili byste jejich pravdivost nebo je jednoznačně odsoudili? Víte, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili? Věříte, že znamení zvěrokruhu ovlivňuje povahové rysy člověka? Zkoumali jste to někdy blíže a myslíte, že na vás charakteristika znamení sedí? Nebo je to holý nesmysl? V jakém znamení jste se narodili a jací byste tedy “měli být“? A jací jste doopravdy? S jakými znameními si nejlépe rozumíte? Hledali jste snad i partnera podle znamení?

Dnešní Noční linka Českého rozhlasu bude o důvěřivosti lidí k astrologickým výkladům. 

Vaše příspěvky nám můžete psát na rohlas.cz/linkakde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email nocnilinka@rozhlas.cz a v době vysílání můžete volat studio ve Zlíně 731 800 900.

Na povídání s vámi se těší Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová