Poznávejte naši zem a vyhrávejte s pořadem Výlety

4. prosinec 2021

Prozkoumáváte rádi Českou republiku? Poznejte turistické zajímavosti ze všech míst naší země a soutěžte o atraktivní ceny.

Výhry se vztahují k výletům a cestování, soutěží se proto o termohrnky s karabinou, plecháčky i baterky s logem Výletů.

Každý měsíc se navíc ze všech výherců za uplynulý měsíc losuje jeden šťastlivec, který získá hlavní cenu. Víkendový pobyt v lázních nebo hotelu může čekat třeba právě na vás!

VELKÁ MĚSÍČNÍ VÝHRA NA KVĚTEN: 

Poukaz na pobyt pro dvě osoby na dvě noci se snídaní v Hotelu Královka v Jizerských Horách, se dvěma hodinami v Královském Spa.

Soutěžní otázka:

O tomto víkendu navštívíme Království železnic v Praze na Smíchově. Pokud si vzpomínáte, týkala se ho i jedna z našich minulých soutěží. Sbírání modelů vlaků, aut, motorek, to je oblíbený koníček. A mají i svá muzea. Možná vás překvapí, že u nás máme také muzeum věnované nejznámějšímu výrobku východoněmeckého automobilového průmyslu – trabantu. A to nikoli modelů, ale opravdových, kdysi jezdících, značně kouřích, ale velmi oblíbených aut. Seznámíte se v něm s kompletní historií tohoto vozu s dvouválcovým dvoutaktním motorem a s karosérií z duroplastu. Věděli byste, kde muzeum trabantů hledat?A) v Mladé Boleslavi
B) v Praze v Motole

Svoji odpověď pošlete prostřednictvím SMS ve tvaru Vylety (mezera) A nebo B (mezera) jméno, příjmení, adresa na telefonní číslo 900 11 04 od sobotní 13. hodiny do nedělní půlnoci. Cena SMS je 4 Kč. Po obdržení vaší odpovědi, vám bude zaslána potvrzující SMS. Ze všech došlých správných odpovědí je každý víkend vylosováno 5 výherců, kteří obdrží malou výhru. Jména těchto výherců jsou oznámena ve vysílání následující sobotu a neděli. Na konci měsíce je pak ze všech došlých správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží hlavní cenu.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Plecháček a baterka s logem Výletů

Cestopisný pořad Výlety věnovaný celé České republice se vysílá každou sobotu a neděli od 13 hodin na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu. V každém díle uslyšíte čtyři reportáže z pozoruhodných míst naší země. Vyberte si kraj a nechte se inspirovat, kam vyrazíte na výlet.

Spustit audio