Páteční Noční linka: Nejkouzelnější vánoční dárky

8. prosinec 2023

Poslechněte si příběhy nejkouzelnějších vánočních dárků! Zazvoníme na srdce našich posluchačů a zeptáme se na dárky, které zanechaly nezapomenutelný dojem.

Jaký byl váš nejpamátnější vánoční dárek a proč?  Který vánoční dar vás nejvíce překvapil – a ne nutně kladně? Co by byl váš ideální vánoční dárek pro letošní rok?

Sdílejte své tipy na nejlepší dárcovství – jaké jsou vaše tajné triky, jak vybrat dárek? Nechte se unést vánoční atmosférou a sdílejte s námi vaše příspěvky, které všem zpříjemní tento vánoční čas. Možná u nás najdete inspiraci pro svoje vlastní dárky! 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.