Páteční Noční linka: Nejkouzelnější vánoční dárky

8. prosinec 2023

Poslechněte si příběhy nejkouzelnějších vánočních dárků! Zazvoníme na srdce našich posluchačů a zeptáme se na dárky, které zanechaly nezapomenutelný dojem.

Jaký byl váš nejpamátnější vánoční dárek a proč?  Který vánoční dar vás nejvíce překvapil – a ne nutně kladně? Co by byl váš ideální vánoční dárek pro letošní rok?

Sdílejte své tipy na nejlepší dárcovství – jaké jsou vaše tajné triky, jak vybrat dárek? Nechte se unést vánoční atmosférou a sdílejte s námi vaše příspěvky, které všem zpříjemní tento vánoční čas. Možná u nás najdete inspiraci pro svoje vlastní dárky! 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.