Čtvrteční Noční linka: Návody a inspirace na podzimní výzdobu

21. září 2023

Už máte podzimní výzdobu? Ladíte si dekorace v domácnosti do jednotlivých ročních období? A kupujete si je, nebo vyrábíte? Dejte nám inspiraci, jak si doma navodit příjemnou podzimní atmosféru!

Používáte dýně? Jak s nimi pracujete? Který podzimní dekorační prvek u vás doma vždy vyvolá úsměv na tváři? Co je podle vás důležité při vytváření podzimní atmosféry? Jaké byly vaše nejoblíbenější podzimní dekorace, které jste kdy vytvořili? Co děláte s podzimními listy, když spadnou ze stromů? Jsou součástí vaší dekorace? Jaký podzimní dekorační prvek vám připomíná nejlepší podzimní vzpomínku? Máte nějaký originální způsob, jak použít podzimní plody a ovoce ve své výzdobě? 

Jak vypadá vaše ideální podzimní večer u svíček a s teplým nápojem? Která podzimní barva vám dodává nejvíce energie a radosti? Jak se podzimní dekorace stala součástí vašich rodinných tradic? Co byste poradili lidem, kteří se cítí osamělí během podzimu, jak si zlepšit náladu pomocí dekorací?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.