Víkend v kraji: Vlčnov představí krále, v Uherském Hradišti bude ples ve stylu country a Vsetín ukáže fotky

Ve Vlčnově představí nového krále

Víkend znovu nabízí spoustu zajímavých akcí.

Pátek, 25. ledna 2019

Městské divadlo Zlín, 19.00 hod. - studio Z - Splašené nůžky - komedie s detektivní zápletkou, v níž detektivem jsou i diváci

Sobota, 26. ledna 2019

V pořadí již 50. setkání milovníků hmyzu, pavouků a plazů se koná 26.1.2019 v Otrokovicích. Výměnného dne se pravidelně zúčastní více než tisícovka návštěvníků z Moravy, Čech, Slovenska a Polska. Interiér je tentokrát obohacen o unikátní výstavu makrofotografií a to od uznávaného entomologa, cestovatele a fotografa - Vlastimila Mihala z Přerova.

Slovácké divadlo , 19.00 hod. - absurdní komedie Sébastiena Thiéryho „Dva úplně nazí muži“

19.00 hod. - malá scéna - „Veselé paničky windsorské“ v podání Divadelního souboru Čapek a souboru žáků LDO ZUŠ Uherské Hradiště

19.00 hod. - v prostorách ZŠ Unesco Uherské Hradiště - komedie jednoho z nejhranějších německých dramatiků Lutze Hübnera „Úča musí pryč,"

21. farní ples v Nivnici. Ples se koná v sobotu 26. ledna 2019 v 19.30 hod. ve společenském domě Beseda v Nivnici. K tanci i poslechu budou hrát Pexeso Zlín a DJ Trnka. Samozřejmě bude připravena bohatá tombola, pohoštění.

Jízda králů ve Vlčnově bude sice probíhat až na konci května, ale tradičně se již v lednu na Krojovém plese představuje budoucí král. Nejinak tomu bude letos, krojový ples se uskuteční  26. ledna od 19 hodin v Klubu sportu a kultury ve Vlčnově.

Ke stálicím plesové sezóny v Uherském Hradišti patří už řadu let „Telegrafní country bál“, pořádaný country & bluegrassovou kapelou Telegraf ve spolupráci s Klubem kultury Uherské Hradiště. V sobotu 26. ledna 2019 se bude v hlavním sále Klubu kultury konat již 18tý ročník této akce

Neděle, 27. ledna 2019

Slovácké divadlo, 19.00 hod. - napínavá tragikomedie „Pardál“ v podání divadla Ungelt

Výstava vítězných kolekcí jubilejního – 30. ročníku mezinárodního bienále fotografické soutěže INTERFOTOKLUB VSETÍN 2018 bude v neděli 27. ledna od 15 hodin zahájena vernisáží v Mramorovém sále vsetínského zámku. Na programu je předání cen za nejúspěšnější fotografie a hudební vystoupení Naty a Good light band. Výstava potrvá až do 31. března 2019.

Karneval DDM v Klub kultury Uherské Hradiště. Karneval s Jirkou Hadašem začíná v 15. hodin

Související