Ve Starém Hrozenkově na Uherskohradišťsku mají po roce konečně nového doktora

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jozef Csipák - nový praktický lékař ve Starém Hrozenkově

„Pěkně začíná ten nový rok,“ pochvalují si pacienti v okolí Starého Hrozenkova, kteří mají po roce konečně nového doktora.

Celý rok se museli obyvatelé Starého Hrozenkova na Uherskohradišťsku a několika okolních obcí obejít bez praktického lékaře. Poté, co bývalá doktorka  odešla do penze, museli lidé dojíždět do vzdálených měst Uherského Brodu nebo Bojkovic. Teď se konečně dočkali, v obci začal ordinovat nový lékař.

„My jsme začali úplně od nuly, náš lékařský obvod neměl ani jednoho pacienta. Denně chodí desítky pacientů. Každý jeden pacient mě vítá a říkají, že věří, že se mi tady bude líbit. Jsou moc milí a moc dobře se mi s nimi pracuje,“ říká s úsměvem nový lékař Jozef Csipák.

Nový lékař ve Starém Hrozenkově - ordinační hodiny

Služeb nového lékaře budou využívat i okolní obce Žítková, Vápenice a Vyškovec.

Nový lékař ve Starém Hrozenkově - budova s ordinací

 

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?