Úterní Noční linka: Noc plná tanečních vzpomínek – příběhy, dobrodružství a láska na parketu

9. duben 2024

Připojte se k nám v dnešní Noční lince, kde se budeme věnovat vzpomínkám na taneční zážitky!

Chodili jste rádi na taneční, nebo jste tam šli spíše z donucení? Sdílejte s námi vaše příběhy o tanečních mistrech, romantických zážitcích a nečekaných dobrodružstvích na parketu.

Možná se vám stalo, že jste se na tanečních ocitli jako "sobotní šichta" a "nikdo nepřišel"? A co láska na tanečních? Podařilo se vám najít svou životní lásku na parketu? Ať už jste taneční maniak nebo se na parket raději vydáte jen zřídka, přijďte s námi zavzpomínat na taneční kouzlo minulosti! Jaké vzpomínky máte na taneční z doby vaší mládí? Kdo byli vaši taneční mistři?

Jaký taneční styl vám nejvíce vyhovuje? A který jste nikdy nezkusili, ale rádi byste? Jaké vzpomínky a hodnoty si odnášíte ze svých tanečních let do dnešní doby? 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.