Seriál rozhovorů o psech a pejskařích

24. únor 2023

Únorové počasí některé z nás příliš neláká k procházkám. To se ale netýká takzvaných pejskařů. Ti do lesa nebo do parku prostě jít musí. V tomto měsíci se proto na naše čtyřnohé přátele zaměříme ve čtvrtečních odpoledních rozhovorech.

Poslouchat je můžete každý únorový čtvrtek v 15:24 na vlnách Českého rozhlasu Zlín.

Vysíláme na frekvencích
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
VALAŠSKÉ KLOBOUKY 101,8 (SUCHÝ VRCH)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

První díl tohoto seriálu přináší v rozhovoru s Petrou Benešovou z Bratrstva psích tlapek podrobné informace o canisterapii. Ve druhém dílu jsme se věnovali s cvičitelkou psů Zuzanou Péčkovou výcviku psů, ve třetím s veterinářem Dominikem Gregoříkem jejich zdraví a čtvrtý rozhovor je věnován psům záchranářům.

Spustit audio

Související

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...