Rozhovor s ukázkami: Teplé škvarky

V rozhovoru s Annou Štětinovou a Mariánem Pallou vám představíme nový film Teplé škvarky, který vzešel z Ateliéru audiovizuální tvorby a divadla Divadelní fakulty JAMU.

Tuto sobotu přivítáme u mikrofonu Zelného rynku hudebníka, spisovatele a výtvarníka, docenta brněnské FAVU Mariana Pallu a publicistku a režisérku Annu Štětinovou – tvůrce Teplých škvarků. Nejde o nové okénko typu „Dnes vaří...“ Budeme mluvit o filmu, který se v úterý 4. října ve 20.30 hod. promítá v brněnském kině Art.

A protože základem filmu je knížka Mariana Pally, připomeňme, že autor se narodil v roce 1953 v Košicích, na brněnské konzervatoři vystudoval hru na kontrabas a poté hrál v orchestru opery Státního, později Národního divadla v Brně. Od poloviny 90. let vydává knihy. Vedle rozhovoru uslyšíte i zvukové ukázky z filmu, jehož základem se stal Pallův knižně vydaný deník.

Rozhovor si můžete poslechnout v Zelném rynku v sobotu 1. října. Pořad začíná v 17 hodin. Záznam rozhovoru bude po odvysílání k poslechu v našem audio archivu.