Přijďte si užít Zlín Film Festival s Českým rozhlasem

24. květen 2023

Od 1. do 7. června 2023 ve Zlíně probíhá 63. ročník Zlín Film Festivalu a jako každý rok je Český rozhlas jeho nedílnou součástí. Můžete navštívit stanoviště Českého rozhlasu soustředěné ve dvou koma modulech v parku Komenského, ale i mobilní studio Českého rozhlasu Zlín. To je letos opět umístěno přímo v OC Zlaté jablko na náměstí Míru, kde můžete být každodenně přímými svědky živého vysílání.

V průběhu celého festivalu se s Českým rozhlasem můžete setkávat v koma modulech v parku Komenského ve Zlíně. Každý den se tady od 14 do 18 hodin (o víkendu už od 10 hodin) můžete zúčastnit kreativních rozhlasových aktivit.

Najdete zde především virtuální rozhlasové studio, ve kterém se zájemci pod vedením moderátorky Českého rozhlasu Zlín Jarky Barboříkové seznámí se studiovou prací moderátora a budou mít možnost natočit si vlastní zprávy nebo rozhovor s vybranou populární osobností.

Sobota 3. června je na festivalu Dnem Českého rozhlasu. Na náměstí Míru nabídneme od 15 hodin koncerty Adély Zouharové, cimbálové muziky Cifra, kapely Lake Malawi a Lucie Vondráčkové. Tentýž den od 22 hodin proběhne na zlínském zámku diskotéka Martina Hrdinky.

Ve středu 7. června od 15 do16 hodin proběhne živé vysílání Českého rozhlasu Zlín z Kavárny POTMĚ (na náměstí Míru), ve kterém bude hostem moderátora Pavla Vacka herečka Jitka Schneiderová.

PROGRAM

OC Zlaté jablko – živé vysílání Českého rozhlasu Zlín

* každý den 1. do 6. června … živé odpolední vysílání 14 – 16 hodin … 15:15 – 15:45 rozhovory s festivalovými hosty:

... čtvrtek 1. června od 15 hodin ... herečka Hana Igonda Ševčíková a slovenský herec Marek Igonda
... pátek 2. června od 15 hodin ... herec Pavel Nový
... sobota 3. června ... od 14 hodin zpěvačka Lucie Vondráčková, od 15 hodin frontman skupiny Lake Malawi Albert Černý a výkonná ředitelka UNICEF v ČR Pavla Gomba
... neděle 4. června od 15 hodin ... herečka a spisovatelka Marta Dancingerová
... pondělí 5. června od 15 hodin ... herec Marek Lambora
... úterý 6. června od 15 hodin ... herec Vladimír Kratina
... středa 7. června od 15 hodin ... herečka Jitka Schneiderová

* čtvrtek 1. června a úterý 6. června … 10 – 12 hodin … živé vysílání pořadu Apetýt Jarky Barboříkové ... 1. června přijal pozvání herec Roman Vojtek, 6. června  prezidentka nadace Kapka naděje Vendula Pizingerová

Zlín Film Festival 2023, studio Českého rozhlasu Zlín v OC Zlaté jablko, moderátor Pavel Vacek a hosté festivalu

Virtuální studio Českého rozhlasu 

Čtěte také

Program denně od 1. do 7. června od 14 do 18 hodin (o víkendu už od 10 hodin) v koma modulech Českého rozhlasu Zlín v parku Komenského.

* všední dny 14 až 17, víkend 10 až 18 hodin … moderátorská dílna s Jarkou Barboříkovou (natáčení zpráv nebo rozhovorů se slavnými osobnostmi). 

Zlín Film Festival 2023, virtuální studio Českého rozhlasu Zlín s Jarkou Barboříkovou

Koma modul Českého rozhlasu

denně od 1. do 7. června od 14 do 18 hodin (o víkendu už od 10 hodin) ... soutěže, kreativní aktivity, Rourov Rádia Junior, ...

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?