Pondělní Noční linka: Může fungovat vztah na dálku?

19. září 2022

Mají se rádi, ale každý žijí v jiném městě. Vídají se zřídka, společný čas je omezen mnohdy jen na víkendy nebo pár dní za měsíc. Znáte to? Poznáváte se v tom? 

Zažili jste někdy vztah na dálku? Museli jste se někdy s vaším partnerem na kratší či delší čas rozloučit, když odešel například za prací do jiného města nebo státu? Nebo odešel jeden z vás za studiem? Odešel vám váš milý na vojnu a museli jste na něj čekat dlouhé měsíce? Potkali jste o prázdninách novou lásku, pak jste každý odjel domů a snažili o vztah na dálku? Pokud na nějakou z těchto otázek odpovídáte ano, pojďte nám říct, jak to dopadlo?! Má podle vás taková láska šanci na přežití? Co dělat, aby taková láska vydržela? 

Vaše příspěvky nám můžete psát na rozhlas.cz/linka, kde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email linka@rozhlas.cz a také telefon 731 800 900.

V době vysílání můžete volat do studia Českého rozhlasu Zlín, ve kterém se na vás těší Jarka Barboříková.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.