Ještě je čas, říká titulem své knihy malířka, designérka a spisovatelka Šárka Šišková

15. září 2022

Hostem Českého rozhlasu Zlín byla malířka, designérka a spisovatelka Šárka Šišková, která přišla představit svou novou knihu.

Akademická malířka Šárka Šišková se narodila ve Zlíně. Vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a střední Uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti.
Profesní život doposud zasvětila především oděvnímu designu. Její modely se staly součástí stálých světových sbírek Musea the Fashion Institute of Technology v New Yorku i Uměleckoprůmyslového muzea Praha.
Šárka Šišková je také spisovatelkou. Debutovala knihou A co láska? vydanou v roce 2018, v roce 2019 jí vyšel román Dokonalý život?, napsaný při pracovním pobytu v Hongkongu. V červnu 2020 vyšel román Navždy nebo jen na chvíli? a v červenci 2021 titul Naslouchám.

Do studia Českého rozhlasu Zlín přišla představit svou zatím poslední nejnovější knihu Ještě je čas.

Poslechněte si rozhovor s touto inspirativní dámou.

Šárka Šišková, Ještě je čas
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...