Do Slováckého divadla v Uherském Hradišti zavítá Humoriáda na cestách

28. duben 2022

Oblíbený zábavný rozhlasový pořad Humoriáda vyjíždí za svými posluchači. Ve středu 1. června dorazí i do Slováckého divadla v Uherském Hradišti. 

Ty nejlepší historky, vzpomínky a anekdoty v podání Jiřího Krampola, Nadi Konvalinkové a Uršuly Klukové. To vše nabídne Humoriáda na cestách, při které aktéři oblíbeného zábavného rozhlasového pořadu vyjíždí za svými posluchači. Tentokrát to bude ve středu 1. června od 18 hodin ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti.

Své kolegy bude zpovídat moderátor Patrik Rozehnal. Diváci budou mít příležitost sami hlasováním rozhodnout, které historky od účinkujících uslyší a jakému vyprávění dají přednost. O hudební program Humoriády na cestách se postará Marcel Zmožek a Jana Chládková.

Ke každé vstupence v ceně 200 Kč navíc návštěvníci uherskohradišťského Slováckého divadla dostanou v den konání akce knihu z edice Humoriáda „Klukoviny Uršuly Klukové“. Více informací najdete na webu www.humoriada.cz nebo ve vysílání Českého rozhlasu Zlín.

Vysíláme na frekvencích:
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

Vstupenky je možné zakoupit ZDE.

autor: rvorlova
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová