Do Slováckého divadla v Uherském Hradišti zavítá Humoriáda na cestách

28. duben 2022

Oblíbený zábavný rozhlasový pořad Humoriáda vyjíždí za svými posluchači. Ve středu 1. června dorazí i do Slováckého divadla v Uherském Hradišti. 

Ty nejlepší historky, vzpomínky a anekdoty v podání Jiřího Krampola, Nadi Konvalinkové a Uršuly Klukové. To vše nabídne Humoriáda na cestách, při které aktéři oblíbeného zábavného rozhlasového pořadu vyjíždí za svými posluchači. Tentokrát to bude ve středu 1. června od 18 hodin ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti.

Své kolegy bude zpovídat moderátor Patrik Rozehnal. Diváci budou mít příležitost sami hlasováním rozhodnout, které historky od účinkujících uslyší a jakému vyprávění dají přednost. O hudební program Humoriády na cestách se postará Marcel Zmožek a Jana Chládková.

Ke každé vstupence v ceně 200 Kč navíc návštěvníci uherskohradišťského Slováckého divadla dostanou v den konání akce knihu z edice Humoriáda „Klukoviny Uršuly Klukové“. Více informací najdete na webu www.humoriada.cz nebo ve vysílání Českého rozhlasu Zlín.

Vysíláme na frekvencích:
UHERSKÉ HRADIŠTĚ 99,1 (JALUBÍ)
UHERSKÝ BROD 107,3 (ČERNÁ HORA)
VSETÍN 89,5 (BEČEVNÁ)
ZLÍN 97,5 (TLUSTÁ HORA)
nebo na internetu na zlin.rozhlas.cz.

Vstupenky je možné zakoupit ZDE.

autor: rvorlova
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser