Česko zpívá koledy s Deníkem a Českým rozhlasem. Podívejte se na záznam koncertu

15. prosinec 2022

Koledy rozezněly ve středu 7. prosince 2022 prostřednictvím rozhlasu celou Českou republiku. Do noty hrál Moravia Brass Band z vánočních trhů na náměstí Svobody v Brně. Pusťte si záznam koncertu!

Koledy najdete také na zbrusu novém CD V půlnoční hodinu, které vydal Radioservis. CD V půlnoční hodinu je počinem, který vznikal ve studiích Českého rozhlasu v Brně po dobu tří let.

Po letité spolupráci s regionálními Deníky máme radost, že centrum akce Česko zpívá koledy Deník přenesl z Prahy na Moravu. Posluchačům a divákům nabídneme živý koncert s koledami v orchestrálním obsazení.

Česko zpívá koledy 2014 - Praha, Staroměstské náměstí

Zpívali Kristýna Daňhelová z Městského divadla Brno, nominantka na cenu Thálie, Zuzana Hradilová a Libor Macháček, zpěvák a houslista Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně.

Koledy vysílaly všechny regionální stanice Českého rozhlasu 7. prosince od 18 hodin. Přenos je dostupný i online na YouTube kanálu Koncerty Českého rozhlasu.

Související

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, ředitelka Vývoje a výroby

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.