Berani se vezou na vítězné vlně čtyř výher. Na domácím ledě rozdrtili Kladno šesti góly

28. prosinec 2019 18:14

V 31. kole hokejové extraligy Zlín porazil Kladno 6:0. Berani vyhráli počtvrté za sebou, Rytíři opět bez Jaromíra Jágra prohráli venku posedmé v řadě.

Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v zápase 31. kola Tipsport extraligy 2019/2020 před vyprodaným Stadionem L. Čajky ve Zlíně tým Rytíři Kladno 6:0 a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Zatímco v předchozích dvou zápasech dali soupeři pouze jeden gól, tentokrát Rytíře deklasovali šesti góly.

Brankář Marek Čiliak při loučení se zlínskými fanoušky udržel čisté konto. Zlínští začali duel s přímým protivníkem o elitní desítku velmi dobře, neboť již ve 12. minutě vedli 2:0, ve druhé třetině přidali jeden gól a ve třetí části už dominovali a převahu vyjádřili třemi góly. Zlín hraje v pondělí 30. prosince v Liberci.

Branky a nahrávky: 9. min M. Novotný (Fryšara, Dufek), 12. Honejsek (Okál, Šlahař), 21. Okál (Ferenc, Honejsek), 44. Fořt (Kubiš, D. Nosek), 58. D. Nosek (Fořt). Rozhodčí: Pražák, Kubičík - Bryška, Ganger. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 7 000 (vyprodáno).

autor: Český rozhlas Zlín | zdroj: PSG Berani Zlín